MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu
MMC-teden - tedenska izdaja najboljših vsebin

Tenis

Đoković v nočnem maratonu po štirih urah in pol strl Musettija

Novak Đoković je v izjemnem dvoboju 3. kroga Rolanda Garrosa premagal Lorenza Musettija s 7:5, 6:7, 2:6, 6:3 in 6:0. Branilec naslova je bil že v velikih težavah, a se je izvlekel po štirih urah in 29 minutah. Dvoboj se je končal ob treh in sedem minut.

44

Tenis

Đoković čez prvo oviro v treh nizih; konec kariere Alize Cornet

Tretji dan Odprtega prvenstva Francije v tenisu je prinesel prvi dvoboj branilca naslova. Novak Đoković, ki v letošnji sezoni še ni zaigral v nobenem finalu, je na večernem dvoboju s 6:4, 7:6 (3) in 6:4 ugnal 142. tenisača sveta Pierra Huguesa Herberta.

32

Zverev z imenitno predstavo zanesljivo izločil Nadala

Alexander Zverev je v poslastici 1. kroga Odprtega prvenstva Francije izločil 14-kratnega zmagovalca na pariškem pesku Rafaela Nadala s 6:3, 7:6 in 6:3. Kralj peska še ni potrdil, da je bil to njegov zadnji Roland Garros.

67

Tamara Zidanšek po dveh urah do 2. kroga na pariškem pesku

Na igriščih Rolanda Garrosa se je peščeni grand slam začel odlično za Tamaro Zidanšek. Edina slovenska predstavnica v posameznem delu turnirja je premagala Belgijko Alison Van Uytvanck s 6:2, 2:6 in 6:1.