Maruša Mišmaš je znova blestela na olimpijskem stadionu v Berlinu. Foto: Reuters

Mišmaševa je končala na četrtem mestu. Zmagala je Američanka Collen Quigley (9:10,27), drugo mesto je zasedla Kenijka Daisy Jepkemei (9:14,66), tretje pa Avstralka Genevieve Lacaze (9:23,69).

Četrto mesto je v metu kopja osvojila tudi Martina Ratej, ki pa seveda ni bila zadovoljna z metom 57,16 metra. Z metom 62,70 metra je zmagala Avstralka Kelsey-Lee Roberts.

Na mitingu je zadnjič v imenitni karieri tekmoval olimpijski prvak v metu diska iz Londona 2012 Robert Harting. Poslovil se je z drugim mestom, boljši od njega je bil njegov brat Christoph, olimpijski prvak iz Ria.