Josip Iličić je dosegel četrti zadetek v letošnji sezoni Serie A. Foto: EPA
ličić se je v zadnjem mesecu prebudil. Najprej je zadel na Olimpicu proti Romi, nato pa dvakrat še proti Catanii. Foto: EPA
Antonio Di Natale
Antonio Di Natale je Udineseju priigral točko. Foto: EPA
Miroslav Klose
Miroslav Klose je znova dokazal, da je pravi velemojster, z diagonalnim strelom je matiral Samirja Handanovića osem minut pred koncem. Foto: EPA
Mirko Vučinić
Mirko Vučinić je že v 2. minuti Juventus popeljal v vodstvo. Foto: EPA

Slovenski reprezentant se je v 33. minuti odločil za strel s 25 metrov z levico, žoga je pred vratarjem Željkom Brkićem odskočila, vseeno pa bil moral 26-letni Srb bolje posredovati. Šest minut zatem je Iličić padel v kazenskem prostoru, sodnik Sebastiano Peruzzo pa ni pokazal na belo točko, ampak je slovenskemu vezistu pokazal rumeni karton.

Di Natale izkoristil darilo Ujkanija
V 68. minuti je branilec Videmčanov Thomas Heurtaux prejel še drugi rumeni karton. Palermo je imel številne priložnosti za povišanje vodstva, Michele Brienza je bil dvakrat z desne strani sam pred Brkićem, ki pa se je zares izkazal in precej popravil vtis. Udinese ni imel praktično nobene možnosti, potem pa je v 89. minuti vratar Ujkani začetniško izpustil žogo iz rok, ko je trčil s soigralcem, pritekel je mojster za take položaje Di Natale in izenačil.
Klose potopil Inter
Na večernem derbiju je Lazio premagal Inter na Olimpicu z 1:0. Edini zadetek je v 82. minuti dosegel Miroslav Klose, ki je lepo zaključil mojstrsko podajo Stefana Maurija. Samir Handanović v vratih Interja je bil brez moči.