Aluminij je v tej sezoni dvakrat premagal Radomljane, obakrat v gosteh, medtem ko je domači dvoboj v oktobru izgubil z 0:2, danes pa je bilo 1:1. Foto: www.alesfevzer.com

Ekipi sta obračun odprli z nekaj nepovezane igre na obeh straneh, a so v uvodnih minutah nekoliko več od igre imeli domači nogometaši. Prvo resnejšo priložnost so imeli gostje, ko je Caio Cruz v 10. minuti z glavo po predložku meril čez vrata.

Priložnosti so bile na obeh straneh zelo redke, ekipi sta bili nenevarni pred tekmečevim golom. V 24. minuti je Janez Pišek iz prostega strela meril premalo natančno.

Jovanović zadel po predložku Piška
Po pol ure igre je Aluminij povedel, z desnega krila je žogo pred gol poslal Janez Pišek, z glavo je bil natančen Sandro Jovanović.

Do konca prvega dela so bili več pri žogi Radomljani, a je do glavnega odmora ostalo pri minimalnem vodstvu domačih.

V drugem polčasu so bili v prvih minutah nadaljevanja boljši domačini. Po predložku Stanislava Krapuhina in bloku gostujoče obrambe se je žoga od vratnice odbila v kot. Najlepšo priložnost za povišanje vodstva je imel v 57. minuti Gašper Jovan, ki je sam prišel pred Velića, a je bil slednji v dvoboju iz oči v oči uspešnejši. Nekaj trenutkov zatem je imel Aluminij novo priložnost za povišanje prednosti, ko je Velić po predložku iz prostega strela zletel v prazno, a je ostalo pri 1:0.

Kukovec izenačil z edinim strelom Radomelj v okvir vrat
Radomljani so izenačili v 87. minuti, ko je z roba petmetrskega prostora z diagonalnim strelom zadel Nino Kukovec. To je bil edini strel Radomelj v okvir vrat (Aluminij je sprožil tri).

Gostje so bili sicer več pri žogi, v posesti je bilo 43:57.